Cookies

Náš web potrebuje na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti váš súhlas. Súhlas vyjadríte kliknutím na tlačidlo "OK". Viac informácií
Svoj súhlas môžete odmietnuť tu.

Aktuality

Pozvánka na webinár: Pre ktorých pacientov s migrénou je vhodná liečba monoklonálnymi protilátkami: prvé skúsenosti s fremanezumabom

Srdečne Vás pozývame na odborný online webinár v rámci témy Bolesť hlavy s názvom „Pre ktorých pacientov s migrénou je vhodná liečba monoklonálnymi protilátkami: prvé skúsenosti s fremanezumabom“, ktorý začína v utorok 20. apríla 2021 od 16:00 hod. a končí 03. mája 2021.

Odbornú garanciu nad podujatím prevzal profesor MUDr. Peter Valkovič, PhD., prednosta z II. Neurologickej kliniky Univerzitnej nemocnice akad. L. Dérera v Bratislave.

Webinár bude prebiehať na platforme Medicínsky portál v časti pre Odbornú verejnosť.
Pre vstup do podujatia je potrebné zadať prístupový kód: migrena21.
Vstup na webinár je bezplatný.
V prípade, že na Medicínskom portáli ešte nie ste registrovaný/ nemáte vytvorené vlastné konto, detailný popis postupu registrácie a získania prístupu do podujatia nájdete tu.

V utorok 04. mája 2021 v čase od 16:30 do 18:00 hod. Vás pozývame sledovať diskusný LIVE prenos: "Monoklonálne protilátky v profylaxii migrény."
Odkaz na vstup na živý prenos nájdete v online prostredí webinára.
Súčasťou webinára je tiež jeden akreditovaný autodidaktický test. Jeho vyplnenie nie je časovo podmienené a bude pre Vás k dispozícii do konca webinára. Za úspešné vyplnenie AD testu je možné získať 2 kredity ARS CME.

Pozvánku s programom si môžete stiahnuť tu.